Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2014

Η τριάδα που σας έστειλε ταμείο!!!

Το Σάββατο 22/2/14 ήταν άλλη μια μέρα ταμείου για τα «Αποδυτήρια» με μια πολύ καλή τριάδα από τον «MasterBet».

Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-2 (πρόγνωση Under 2,5):
Κέρδισε με 0-2 η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και έστειλε και εμάς ταμείο με το Under 2,5 που επιλέξαμε. Το σκορ άνοιξε ο Φαν Πέρσι με πέναλτι στο 62' και το τελικό 0-3 έγραψε ο Ρούνεϊ στο 68'.

Βόλφσμπουργκ - Λεβερκούζεν 3-1 (πρόγνωση Over 2,5):
Η Βόλφσμπουρκ πήρα μια μεγάλη νίκη από την αδύναμη πλέον Λεβερκούζεν. Το σκορ άνοιξε στο 13' ο Ντοστ με την Λεβερκούζεν να απαντά στο 45' με τον Σαμ. Στο 58' ο Γκουστάβο έκανε το 2-1 και ο Ροντρίγκεζ 73' καθάρισε το παιχνίδι με τελικό σκορ 3-1.

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπαρσελόνα 3-1 (πρόγνωση Over 3,5):
Μεγάλη ήττα δέχτηκε η Μπαρσελόνα, με 3-1. Το αυτογκολ του Σονγκ στο 32' έβαλε πίσω την Μπαρσελόνα η οποία απάντησε τελικά με τον Μέσι στο 36'. Μέσα σε 5 λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο η Μπαρσελόνα έχασε το παιχνίδι με τα γκολ των Γκριεζμάν στο 54' και Θουρουτούθα στο 59'.